
Шкатулка дерев'яна велика 30х15 см |заготівля для декупажу |під декорування| під фарбування
У нас ви можете замовити з доставкою скриньки дерев'яні, не
оброблені, для подальшого нанесення візерунків і декору. Усі
заготівки відповідають тим, що представлені на фотографіях каталогу.
Така скринька прикрасить ваш інтер'єр або стане вишуканим подарунком
другу, близькій людині. Варто тільки купити заготівку, декорувати
на свій смак, і шикарний неповторний подарунок готовий!
Переваги заготівок:
- висока якість, довговічність скриньки,
— особливий, витончений дизайн,
- низька ціна на заготівки,
- практично глянсова поверхня професійно
оброблених виробів дає змогу наносити малюнок ідеально рівно,
- екологічність,
- антиалергенність, помірні антисептичні властивості
деревини,
— простота нанесення декору.
Є ідеї? З нашими заготовками скриньках ви легко зможете їх
реалізувати!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10.5 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для розпису фарбами |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика заготовки | скринька |
| Дерево бук | Внутрішній розмір 27 х 12 х 6 см |
- Ціна: 395 ₴

