Новинка










Підставка для яєць „Великодній кролик“, 20,5*17*20 (висота) см. | заготівля для великодніх яєць
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка виготовлена з фарени - на 8 яєць.
Товщина - 4 мм.
До світлого свята Великодня залишається кілька тижнів, але життєвий досвід показує, що про подарунки варто подбати заздалегідь. Тому сьогодні ми з вами займемося їх виготовленням: розпишемо дерев'яні великодні яйця. Це творче заняття підходить не тільки для дітей всіх віків, але і серйозно захоплює деяких дорослих!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Матеріал | Фанера |
| Призначення | Для декору |
| Тематика заготовки | Великодні яйця |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 299 ₴


