
Синтетика кругла, Carrot 1097R, № 000, к.р. кисть KOLOS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Синтетичний круглий пензель Carrot 1097R Kolos із синтетичним пружним та еластичним ворсом, що імітує натуральний колонок. Універсальні пензлі, що охоплюють широкий спектр робіт: починаючи від розпису та закачуючи живописом акварелью, гуашшю, акрилом та іншими вініловими фарбами. Гострокінцевий круглий пучок, що надійно закріплений у хромованій обоймі, дозволяє варіювати ширину мазка в залежності від сили натискання. Укорочена лакована ручка зручно лежить у руці та відрізняється стійкістю до впливу вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6.5 мм |
| Довжина ручки | 18 мм |
| Застосування пензля | Масло, Акварель, Темпера, Гуаш, Акрил, Чорнило |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Номер пензля | 0 |
| Тип | Пензель художній |
| Тип пензля | Кругла |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 1 мм |
- Ціна: 70 ₴

