
Синтетика кругла, Carrot 1097R, № 2, к.р. пензель KOLOS
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Синтетична кругла кисть Carrot 1097R Kolos із синтетичним пружним та еластичним ворсом, що імітує натуральний колонок. Універсальні пензлі, які охоплюють широкий спектр робіт: починаючи від розпису та закачуючи живописом аквареллю, гуашшю, акрилом та іншими вініловими фарбами. Гострокінцевий круглий пучок, що надійно закріплений у хромованій обоймі, дозволяє варіювати ширину мазка в залежності від сили натискання. Укорочена лакована ручка зручно лежить у руці та відрізняється стійкістю до впливу вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 16 мм |
| Длина ручки | 190 мм |
| Применение кисти | Масло, Акварель, Темпера, Гуашь, Акрил, Чернила |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | дерево |
| Номер кисти | 0 |
| Тип | Кисть художественная |
| Тип кисти | Круглая |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 2 мм |
- Цена: 120 ₴

