
Синтетика кругла, Carrot 1097R, № 000, к.р. пензель KOLOS
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Синтетична кругла кисть Carrot 1097R Kolos із синтетичним пружним та еластичним ворсом, що імітує натуральний колонок. Універсальні пензлі, які охоплюють широкий спектр робіт: починаючи від розпису та закачуючи живописом аквареллю, гуашшю, акрилом та іншими вініловими фарбами. Гострокінцевий круглий пучок, що надійно закріплений у хромованій обоймі, дозволяє варіювати ширину мазка в залежності від сили натискання. Укорочена лакована ручка зручно лежить у руці та відрізняється стійкістю до впливу вологи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rosa |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 6.5 мм |
| Длина ручки | 18 мм |
| Применение кисти | Масло, Акварель, Темпера, Гуашь, Акрил, Чернила |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | дерево |
| Номер кисти | 0 |
| Тип | Кисть художественная |
| Тип кисти | Круглая |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 1 мм |
- Цена: 70 ₴

